Home Школа Настава Припремна настава у Гимназији "Бора Станковић"
Припремна настава у Гимназији "Бора Станковић" PDF Štampa El. pošta

ПРИПРЕМНА НАСТАВА У ГИМНАЗИЈИ "БОРА СТАНКОВИЋ"

Поводом уписа ученика у I разред, Гимназија "Бора Станковић" организује бесплатну припремну наставу из енглеског језика за упис у билингвално одељење природно-математичког смера.

Први час из енглеског језика ће се одржати у среду, 7. марта са почетком у 13:30. Иначе, распоред одржавања припремне наставе је увек после 6. часа, без обзира на смену, односно, у преподневниј смени час почиње у 13:30, у поподневној у 19:30.

Гимназија "Бора Станковић"
Ниш, Вожда Карађорђа 27
www.borastankovic.edu.rs

Поводом уписа ученика у 1. разред, Гимназија "Бора Станковић" организује бесплатну припремну наставу из математике за упис у одељење ученика са посебним способностима за рачунарство и информатику.
Први час из математике ће се одржати у петак, 2. марта у гимназији са почетком у 12 часова.